Biografie

DJ Skipper, vlastním jménem Miloslav Moravec, se o DJing začal zajímat již v roce 2006, tenkrát pro něj obrovskými vzory byly například: David Guetta, Fedde le Grand, Laidback Luke, atd … Sám začal hrát po klubech od roku 2010. Dnes se vzory rozšířily o: Swedish House Mafia, Afrojack, Swanky Tunes, Martin Solveig či Avicii.

Jeho rezidentní noc Ciao! Musica je hlavním lákadlem mnoha klubů jako Prdel Praha, Lávka Praha, Beer Factory Praha ale i Oko v Kolíně, MoMo Lounge v Poděbradech a mnoha dalších.

DJ Skipper také točil mnoho setů pro různé akce jako třeba k LookStyle Show, která se konala 8.5. 2011 v Hodoníně, hlavním partnerem byla Mio Faccia. Promo set k této akci měl obrovský úspěch a byl pochválen mnoha předními českými DJs.

Hostoval na akci Luxury, kde si mohl zahrát po boku DJane E-Lite, dále hrál např.: s Raffael de La Rue, Kristian Bass, Marty XL a mnoha dalšími…

Párty Ciao! Musica bývá obvykle zárukou plného klubu a skvělé atmosféry. Energické sety složené z progressive, vocal a electro housu vás rozhodně nenechají v klidu.